Crowlink ile Kağıtsız Konferans

Sıfır atık yaklaşımıyla Crowlink ile geleceği şekillendirelim

13-15 Eylül 2023 tarihleri arasında Derya Y. Köseoğlu – İmer başkanlığında düzenlenen “Sıfır Atıklara Yönelik Uluslararası Sürdürülebilir Kaynak Kurtarma Stratejileri (FULLRECO4US)” konulu konferans büyük ilgiyle takip edildi.

fullreco4us crowlink kağıtsız konferans

Konferansta atık yönetimi için eko-verimli çözümler, akıllı teknolojiler ve karar destek araçları, sıfır atık yaklaşımı, karbon ve su ayak izi gibi önemli konular ele alındı. Üç gün boyunca devam eden program, kritik konular hakkında bilgi paylaşımı ve tartışma fırsatı sunarak zengin bir deneyim yaşattı.

FULLRECO4US sayesinde akademisyen ve endüstri sektörünün sürdürülebilirliğini teşvik etme ve gelecek nesillere temiz bir çevre bırakma hedefini desteklemeye devam eden bir platform sağlandı. İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) ev sahipliğinde düzenlenen konferans sürdürülebilirlik alanında önemli bir adımı temsil ediyor.

Konferans boyunca kağıt atığı sıfıra indirmek adına Crowlink, etkin bir şekilde kullanıldı. Broşür, kartvizit ve program takvimi gibi araçlara ihtiyaç duyulmadan etkinlikle ilgili her şeye kolayca erişim sağlandı. Etkinlik interaktif hale getirildi.

fullreco4us crowlink konferans katılımcılar

Katılımcıların oluşturduğu Crowlink profilleri çok amaçlı şekilde kullanıldı. Programın tamamına ulaşmanın yanı sıra, sunumlara da kolayca erişim sağlandı.

Konferans takibini kolaylaştırırken, katılımcıların sunumların değerlendirilmesi için gerçek zamanlı oylama imkanı tanındı. Bu sayede en iyi sunum seçilirken geri bildirim vermek ve anlık olarak takip edebilmek mümkün oldu.

Bu tür etkinliklerde bilgi almanın yanında ağ oluşturmak için önemli fırsattır. Kişilerin oluşturduğu profillerde bulunan QR kodlar sayesinde iletişim bilgilerini anlık olarak paylaşma fırsatı buldu.

Etkinliklerin belki de en zor kısmı olan raporlama sürecinde Crowlink yardımcı oldu. Profillerin tüm istatistiklerine erişim, oylamalar, geri bildirimlerin tümü kağıtsız ve çevre dostu şekilde kaydedildi.

Sürdürülebilirlik odaklı bu etkinlikte, Crowlink teknolojisi ile katılımcıların deneyimleri zenginleştirilirken aynı zamanda etkileşimleri de artırıldı. FULLRECO4US konferansı sırasında kullanılan Crowlink, diğer mevcut sürdürülebilir etkinlikler için ilham kaynağı olacaktır.